Yaşam

Yargı 43. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yargı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D ekranlarının izleyenleri histen duyguya sürükleyen dizisi Yargı, dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in birlikte harika bir işin daha altına imza attığı Yargı, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkıyor. Kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için; Yargı son kısım tek modül full izleme ekranı…

Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi Yargı, dün akşam 43. kısmıyla ekranlara geldi.

Yargı son kısımda; Vicdanıyla savaş halinde olan Ilgaz’ın hayatını işine adamış olmasının yanı sıra, ona el çektirmeleri adeta yıkılmasına sebep olur.

Eren ve Pars bu duruma boyun eğip eğmemek konusunda kararsızdır fakat onları bekleyen bulunacak yeni deliller vardır.

Turgut Ali’ye karşı haklarını savunmak isteyen Pars, Eren ve Ilgaz’ın yanı sırra, uzun süredir beklediği intikam için fırsat bulan Yekta kartlarını açık oynamaya başlamıştır.

HSK’dan gelen başmüfettişin soruşturma süreci devam ederken, yaptıklarıyla yetinmeyen Yekta yeni planları üzerinde çalışmayı sürdürür. Beklenmedik olan ise başarılı olmasıdır.

Gerçek bir kabahat işlemişler üzere ceza kesilen kocası ve arkadaşlarının yanında duran Ceylin, onlara yardım etmek için planlarını kurmuştur bile.

Fakat tüm bu savaşların yanı sıra iki ailenin de derinden etkileneceği yeni bir savaş uzunluk göstermektedir. Ceylin ve Ilgaz ise bu durumdan habersizdir.

Yargı Bir Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Günlerdir aradığı kuyu katilini bulan Ilgaz, istemeden onu vurmak durumunda kalmıştır. Bir taraftan katil olmanın verdiği vicdan azabı, öteki yandan Eren’in durumunun kritikleşmesi ile Ilgaz derin bir iç sorgunun içine girer. Gerçekleri bulandırmakta bir numara olan Yekta, içinde bulunduğu durumdan yeniden sıyrılmayı başarır. Lakin kendi için kurduğu planlar da yolunda gitmemektedir.

Yargı 43. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

YARGI SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu