Teknoloji

Samsung Care+ ile Ekran ve Hasar Koruması İçin Yılda 2 Hak!

 Samsung Hindistan, Samsung Care+ programında bazı faydalı değişiklikler yaparak ekstra ücret ödemeden daha fazla değer sunuyor. Artık müşteriler, revize edilen program kapsamında hem ekran koruması hem de kaza veya sıvı hasarını kapsayan yılda iki talepte bulunabilecek.

Bilmeyenler için Samsung Care+, Galaxy cihazları için resmi destek programıdır ve amortisman olmadan tam kapsam sağlar. Talepleri kaydetmek için hem içeri girme hem de teslim alma/bırakma seçeneklerinin rahatlığını sunar. Program, onarımların uzman teknisyenler tarafından orijinal Samsung parçaları kullanılarak yapılmasını sağlayarak cihaz performansının ve uzun ömürlülüğünün korunmasına yardımcı olur.

Samsung, Care+ Programını Yeni Avantajlarla Revize Ediyor!

Şu anda Samsung Care+, akıllı telefonlar, tabletler, saatler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere çeşitli Galaxy cihazları için tasarlanmış dört farklı koruma planı sunmaktadır. Bu planlar 399 Rs’den başlıyor ve ülke genelindeki servis merkezleri ağı tarafından destekleniyor.

Samsung, Care+ Programını Yeni Avantajlarla Revize Ediyor!

Güney Koreli teknoloji devi, revize edilen Samsung Care+ kapsamında yılda iki talebin onaylanmasının yanı sıra, programın talep sürecini basitleştirerek dokümantasyon ihtiyacını ortadan kaldırdığını ve veri gizliliğine öncelik verdiğini de iddia etti. Müşteriler, kullanımı kolay bir takip sistemi kullanarak taleplerinin veya onarımlarının durumunu izleyebiliyor.

Samsung Care Plus’tan Samsung’un web sitesi, Samsung Experience mağazası ve Samsung cihazlarında bulunan My Galaxy uygulaması aracılığıyla yararlanılabiliyor. Samsung Care+’a yapılan bu güncellemeler, Galaxy cihaz kullanıcılarının cihazlarını korumalarını ve iyi çalışır durumda tutmalarını kolaylaştırıyor.

Buna ek olarak Samsung, öğrencilere cazip indirimler sağlamak için ‘Kampüse Dönüş’ kampanyasını da duyurdu. Yeni kampanya, diğer ürünlerin yanı sıra Galaxy Book 4 serisi dizüstü bilgisayarlar, Galaxy Tab S9 ve Galaxy Tab A serisi tabletler ve Galaxy S24 serisi gibi Samsung’un son cihazlarında teklifler getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu