Yaşam

Aydın’da Melek Mosso konseri coşkuyla kutlandı

Aydın Büyükşehir Belediyesi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlar. Kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen Melek Mosso konserini binlerce Aydınlı izledi.

Son dönemin popüler sanatçılarından Melek Mosso, Aydın’da sevenleriyle buluştu.

Başkan Çerçioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde sahne alarak gençlere seslendi.

10. Yıl Marşı ile sahne alan Önder Çerçioğlu, “Ne güzel akşamlar hoşgeldiniz. Sevgili gençler, Size emanet edilen Cumhuriyet aşkıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yürüyüşünün 104. yılı kutlu olsun. Şimdiye kadar. , Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan ilimden bilimden aklımızdan hiç ayrılmadık.Sana o kadar güveniyorum ki sen bu ülkenin geleceğisin.Bu vatan sana emanettir şüphem yok gurur duyuyorum. İki kırmızı çizgimiz var bayrak ve vatan.Bugün sizlerle orta olmaktan çok daha fazlası var.Sizden çok memnun oldum.Çok teşekkür ederim.Tabii ki en büyük teşekkürlerim Gazi Mustafa Kemal’e. Atatürk.”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları bu akşam Atatürk Kent Meydanı’nda Soner Sarıkabadayı konseri ile devam edecek.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

haber-yayladere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu