Ekonomi

UDR, CIO Harry Alcock’un emekliliğini ve geçişini duyurdu

DENVER – Önde gelen çok aileli gayrimenkul yatırım ortaklığı UDR, Inc. (NYSE: UDR) bugün Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Baş Yatırım Sorumlusu (CIO) Harry G. Alcock’un emekliye ayrılacağını duyurdu. Alcock, 31 Temmuz 2024 tarihinde CIO görevinden emekli olacak ve daha sonra şirkette işlemlere odaklanan bir danışmanlık pozisyonu üstlenecek.

UDR’de 13 yılı aşkın bir süredir görev yapan Alcock, şirketin 2010 yılında 8 milyar dolar olan kurumsal değerinin bugün 20 milyar dolara yükselmesini sağlayan büyümesinde hayati bir rol oynadı. UDR Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Tom Toomey, Alcock’un katkılarına ve çalışmalarının şirket ve yatırımcıları üzerindeki olumlu etkisine teşekkür etti.

Alcock’un geçişinin ardından H. Andrew Cantor, UDR’deki 14 yılı aşkın görev süresinin son 12 yılında üstlendiği şirketin işlemler platformunu yönetmeye devam edecek. Ayrıca Bob McCullough da 11 yıldır yürüttüğü UDR’nin geliştirme platformunu yönetme görevini sürdürecek.

Alcock yaptığı açıklamada, UDR’de geçirdiği süre için minnettarlığını ve şirketin geleceğine duyduğu güveni dile getirerek, Toomey’nin ve Cantor, McCullough, Doug Fee ve Andrew Lavaux’nun da aralarında bulunduğu yatırım uzmanları ekibinin liderliğini vurguladı.

Gayrimenkul sektöründe 51 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan UDR, 31 Aralık 2023 itibariyle 60.336 apartman dairesi ve geliştirilmekte olan 359 konuttan oluşan bir portföyü yönetmektedir. Şirket sürdürülebilirlik çalışmalarıyla tanınmakta olup GRESB Sektör Lideri seçilmiştir.

Bu duyuru UDR, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu