Yaşam

Kevin Feige’in Star Wars Filmleri İptal Edildi

Star Wars evreni, son üçlemeyle karşılaştığı olumsuz görüşler The Mandalorian ve Andor TV dizileriyle Yeniden toplamaya başladı. Sinema dünyasında dizinin geleceğine dair bazı umutlar oluştu. Çünkü dünyanın mimarı Marvel Kevin Feigeve Wonder Woman yönetmeni Patty Jenkinsisimler yer aldı.

Ancak Variety’nin öğrendiği yeni bilgiler, kozmosun kaderini yeniden belirsizliğe soktu. Star Wars evreni için iki büyük isim tarafından geliştirildi Film projeleri iptal edildipaylaştı.

Kevin Feige ve Patty Jenkins’in Star Wars filmleri gelmeyecek!

Variety’nin kaynaklardan öğrendiği bilgiye göre Disney, Patty Jenkins’in yöneteceği ve serinin bir sonraki filmi olacak Rogue Squadron’un fişini çekti. Üstelik bu karar Eylül 2022’deverildi.

Kevin Feige’in üç yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı projeyle ilgili detaylar bilinmiyor. Öğrenilen tek şey Kevin Feige’in artık Lucasfilm bünyesinde bir projeyi yönetmediğinive bilgiler yüzünden artık rafa kaldırıldı.

Lucasfilm’in yol haritasına göre bir sonraki Star Wars filmi Aralık 2025’te gelecek ancak hangi film olacağı bilinmiyor:

Lucasfilm, bir sonraki Star Wars filmi için yol haritası üzerinde. Aralık 2025’e kadar işaret etmişti. Ancak Kevin Feige ve Patty Jenkins’in haberlerinden sonra bu tarihlerden bazıları endişeler de başlamıştır. Lucasfilm şu an bahisle ilgili bir açıklama yapmadı.

Öte yandan Lucasfilm bünyesinde çalışmalarını sürdüren isimler de bulunuyor. Damon Lidelof, Oscar ödüllü Sharmeen Obaid-Chinoy, Taika Waititi ve Deadpool 3 yönetmeni Shawn Levy’nin projeleri ise halen geliştirilme aşamasında.

Lucasfilm’in yeni yol haritası 7 Nisan’daStar Wars Celebration’da görünmesi bekleniyor.

haber-bozcaada.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu