Haber

Kemer’de sünnet olan çocuk sayısı 73’e çıktı

Kemer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kemer’de erkekliğe ilk adımı atan çocukları ücretsiz sünnet ettiriyor.

Sünnet olan çocukların tüm masrafları Kemer Belediyesi tarafından ücretsiz olarak karşılanıyor. Daha önce 60 olan kayıt sayısı bugün itibariyle 73’e ulaştı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak sünnet şöleninde 73 sünnetli çocuk Kıraç konseri ile doyasıya eğlenecek.

Kayıtları alınan 73 çocuğun sünnet işlemleri Kemer Anadolu Hastanesi’nde gerçekleştirildi. Çocukların tüm sünnet masraflarını karşılayan Kemer Belediyesi, kayıtlı çocuklara da ücretsiz sünnet kıyafeti dağıtıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede kayıtlı 73 çocuğun sünnet işlemlerini belediyenin karşıladığını söyledi.

Önder Topaloğlu, Anadolu Hastanesi hekimlerinin ve belediye çalışanlarının çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilendiğine değinerek, “Çocuklarımız erkekliğe ilk adımlarını atıyorlar. Düne kadar 60 kayıt yapılırken bugün bu sayı 73. Kayıtlarımız bugün itibariyle sona ermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda gerçekleştireceğimiz sünnet şöleninde çocuklarımız da Kıraç konseri eşliğinde doyasıya eğlenecek. Her alanda çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu