Ekonomi

Gün Öncesi: Target, AutoZone ve JM Smucker kazanç raporları

Investing.com – Geçen haftaki düşüşün bu yıl hisse senetleri için şimdiye kadarki en kötü haftaya yol açmasının ardından hisse senetleri Pazartesi günü yükseldi.

Yatırımcılar, Mart ve Mayıs toplantılarında en az iki faiz artışı daha beklenirken, Fed’in faiz artırımları konusunda hala gergin. Vadeli işlem tüccarları, gösterge faiz oranının yazın daha sonra gelmesini bekliyor. %5,1Bunun üzerine çıkacağını düşünüyor, ancak o zaman faiz oranlarının Fed düşürmeye başlayana kadar ne kadar yüksek kalacağını tahmin etmek mümkün.

Geçen Cuma günü beklenenden yüksek çıkan enflasyon verileri hisse senetlerini düşürdü, ancak teknoloji hisseleri bugün endekslerin yükselmesine yardımcı oldu. Salı sabahı pazar öncesi rapor verecek. hedef Büyük perakendeciler için değerli bir hafta. Ama onun dışında ekonomik bilgiler açısından zayıf bir takvim var.

Aralık ayına ait Konutfiyatlara ilişkin veriler ve tüketici güveni Salı günü açıklanacak. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde yatırımcılar, ilk işsizlik başvurularıVe hizmetfaaliyetleri hakkında en son verileri alacaktır.

Goldman Sachs (NYSE: GS), tüketici bankacılığı operasyonları üzerindeki baskılar nedeniyle Salı günü yatırımcı gününe ev sahipliği yapacak ve Tesla (NASDAQ: TSLA), bir sonraki stratejik saldırılarını Çarşamba günü yatırımcı gününde açıklayacak.

Bugün piyasaları etkileyebilecek üç gelişme:

1. Hedef kar raporu

Perakendeci Hedef Şirketi (NYSE: TGT)’nin geçen çeyrekte 30,6 milyar dolarlık gelir üzerinden 1,40 milyar dolarlık hisse başına kazanç açıklaması bekleniyor, ancak yatırımcılar değişen tüketici harcama alışkanlıkları ve ilk çeyrek ve tam yıl görünümü hakkında söylenenleri dinleyecek.

2. Otomatik Bölge yardımcı programı raporu

AutoZone Inc., otomobil modülleri satıcısı (NYSE: AZO ), 3.56 milyar $ gelir üzerinden hisse başına 21.83 $ kar paylaşabilir. Yatırımcılar, son dönemde otomobil alımlarındaki yavaşlamayla birlikte taleple ilgili konuşulanları dinleyecek.

3. JM Smucker çıkış raporu

Jöle ve reçel üreticisi JM Smucker Company (NYSE: SJM), 2,22 milyar dolar gelir ve hisse başına 2,13 dolar raporlama kazancı ile.

Yazar: Liz Moyer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu