Haber

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı yurt dışı temaslarını tamamladı

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, yurtdışı temaslarını tamamlayarak Diyarbakır’a döndü. Temasların iyi geçtiğini belirten Elaldı, önümüzdeki günlerde yeniden yurtdışına gideceğini söyledi.

Aziz Elaldı, 15 Haziran’da başladığı Avrupa seyahatini tamamlayarak Diyarbakır’a döndü. Seyahati boyunca Paris, Barcelona, Bremen, Hannover, Hamburg ve Stuttgart şehirlerinde iş insanları ile bir araya gelerek kendilerinden destek talep etti. Destek verenlere ve Amedspor sevenlerine değerli katkılarından ötürü teşekkür eden Elaldı, “Seyahatim boyunca FC Girondins de Bordeaux, SV Werder Bremen ve FC St.Pauli kulüpleri ile sıcak temaslarda bulundum. 2024 Avrupa Şampiyonası nedeni ile yöneticileri turnuvada olan FC Barcelona, Olympique Marsilya, RC Lens ve Lille OSC kulüpleri ile yakın tarihte bir araya gelip istişarelerde bulunmak üzere randevulaştık” dedi.

Yakın tarihte, yeni bir Avrupa seyahati daha planladığını söyleyen Elaldı, “Kulüp transfer komitesindeki yönetici ve arkadaşlarımız, çalışmalarını büyük bir titizlik ve gizlilik çerçevesinde yoğun bir mesai ile sürdürüyorlar. Sürecin hassasiyeti ve ehemmiyetinden dolayı, bu gizlilik politikamıza sizlerden anlayış ve hoşgörü rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kulüp binası ve tesislerdeki tadilat ve yenileme çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Elaldı, amaçlarının yenilenme ve tadilat çalışmalarını yeni sezona yetiştirmek olduğunu söyledi.

Elaldı, yeni sezon çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

“Passolig kart satışlarımız başladı. 3 Temmuz günü Passolig ekipleri şehrimize ve stadyumumuza gelip, gerekli fizibilite, analiz, proje ve çalışmalarını yapacaklar. En geç önümüzdeki hafta içi de kombinelerimizi satışa sunacağız. Stadyum zemini yenileniyor. Koltuklar ve ortak kullanım alanları başta olmak üzere bütün stadyum bakım ve onarımda. Localarımız bakım ve onarımda. VIP tribünlerimiz kapasiteleri arttırılacak şekilde onarımda. Zemin çevresinde ve balkon hizalarında led reklam panoları için teklifler değerlendiriliyor, yakın zamanda sonuçlanacak şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Bütün Yeni Diyarbakır Stadyumu’nda kolektif, yoğun, hızlı ve hummalı çalışmalar devam ediyor. Bütün yönetim kurulu üyelerimiz, çok yoğun ve özverili bir çalışma içerisindeler.”

Elaldı, kurumsal yapı, kurumsallaşma yolunda kalifiye personel yapılanması, store, tesisleşme, altyapı, transferler, finansal ve sportif başarı yolunda bütün yönetim kurulu üyeleri ile yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu